Co to są Airdropy?

Airdropy to darmowe kryptowaluty od firm, które chcą się wypromować

W świecie kryptowalut airdropy, to zrzuty darmowych tokenów w zamian za wykonanie prostych zadań, głównie w mediach społecznościowych. Rozdawanie darmowych kryptowalut w airdropach służy promocji nowych projektów kryptowalutowych i firm opierających swoje funkcjonowanie o technologię blockchain. Zamiarem właścicieli jest wzbudzenie zainteresowania i zbudowanie społeczności wokół produktu oraz pozytywnego wizerunku firmy.


Wszystkie prezentowane airdropy są aktualne!

airdropy
img

10$ od giełdy Coinmetro

Sprawdzona platforma do handlu kryptowalutami daje 10$ za pełną rejestrację z weryfikacją kyc i depozyt minimum 50$. Dodatkowo za polecenie płaci 10$ w tokenach XCM. Całość można od razu wypłacić.

wartość 10$
polecenie 10$
kyc
depozyt 50$
img

Bitcoin Legend

Bitcoin Legend (BCL) to aktywa kryptowalutowe oparte na ERC-20. W planach mają platformę rynkową NFT (karty NFT, dzieła sztuki). Ponadto uruchomią grę Metaverse z kartą Hero NFT inspirowaną Avengersami Marvela.

wartość 10 BCL z kodem
polecenie 25%
bez kyc
codziennie
minig
img

Atlantis Exchange - 1000 tokenów ATC od giełdy

Atlantis Exchange - amerykańska giełda kryptowalut rozdaje Atlantis Coin ATC. Za rejestrację otrzymasz 1000 tokenów ATC. Tokeny są już listowane na Hotbit.

bez depozytu
kyc
tokeny ATC
giełda
wartość 1000$
polecenie 1000$
img

hi Dollars - nowa aplikacja do handlu

Hi Dollars, to prosta aplikacja do zakupu, sprzedaży i wysyłania kryptowalut. Jest wspierana przez swój token hi Dollars. W związku z rozwojem umożliwia odbiór 1 hi dziennie.

wartość 1 hi dziennie
polecenie 50%
img

25$ od Crypto.com

Crypto.com to platforma umożliwiająca wymianę i przelewy kryptowalut oraz płatności Kartą Visa. Aplikacja aktualnie daje bonus w wysokości 25$ dla nowych użytkowników.

kyc
wartość 25$
polecenie 25$